Już niedługo, od 4 do 6 kwietnia 2024, Kraków ponownie stanie się miejscem spotkania dla specjalistów, entuzjastów i firm z branży informatycznej z całego świata. W ramach 19 edycji Studenckiego Festiwalu Informatycznego odbędą się wykłady, praktyczne warsztaty i Lighting talki, czyli ponad 40 wydarzeń poświęconych sztucznej inteligencji, tworzeniu gier i aplikacji, blockchain i nie tylko. Konferencja odbędzie się w Auditorium Maximum UJ.
Tematy warte uwagi
Czy boisz się, iż sztuczna inteligencja odejmie nam pracę? A może chcesz wiedzieć, jak warto zaczynać swoją przygodę z programowaniem w dzisiejszych czasach? Albo zastanawiasz się, od czego zacząć szukać pracy w IT? Na naszej konferencji znajdziesz odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Nasi prelegenci są tu po to, aby pomóc Ci zrozumieć najnowsze trendy i zjawiska w branży, a także udzielić rad, jak się rozwijać i osiągać swoje cele.
Poznajcie niektórych z naszych prelegentów
Katarzyna Bukowska – profesjonalistka od cyberbezpieczeństwa, przychodząca do nas, aby przybliżyć nam różne aspekty bezpieczeństwa aplikacji.
Ciprian Alexandru Pitis – specjalista od projektowania i architektury oprogramowania, zdobywający doświadczenie w topowych firmach takich jak Google, Microsoft, a w tej chwili Dropbox.
Sławomir Procelewski – z branżą IT zawodowo związany od dwudziestu lat, z którym pochylimy się nad tematyką etyki w sztucznej inteligencji.
Jarosław Pałka – perfekcjonista w swojej dziedzinie i autor bloga „geekyprimitives”, który pomoże nam dowiedzieć się, jak lepiej projektować testy i interpretować ich wyniki.
Nie tylko nauka!
Na Festiwalu oprócz ogromnej dawki wiedzy znajdziesz także wiele okazji do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami. Podczas wydarzenia panuje niepowtarzalny klimat i imprezowa atmosfera, co sprzyja tworzeniu nowych relacji biznesowych i zawodowych. Ponadto, czekają na Ciebie emocjonujące konkursy, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody!
Wstęp jest darmowy, ale…
Na warsztaty liczba miejsc jest ograniczona, dlatego (i wielu innych powodów) warto śledzić social media, żeby nie przegapić informacji o zapisach. Dzięki udziałowi w warsztatach uczestnicy będą mieli okazję zdobyć praktyczne umiejętności oraz wiedzę w konkretnych dziedzinach. Nie może Cię zabraknąć!
Po więcej informacji zapraszamy na stronę: https://sfi.pl oraz social media: https://www.facebook.com/sfikrakow/ ,