5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #389]

instalki.pl 4 tygodni temu

W tym tygodniu prezentujemy 5 aplikacji na Androida. Polecamy intuicyjny notatnik, narzędzie do zarządzania domową biblioteką, a także ciekawą aplikację pogodową. Mobilni gracze będą mogli zmierzyć się z minimalistycznym tytułem typu idle clicker oraz zabawnej grze symulacyjnej.

D Notes

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Zakupy w aplikacji: 5,19 zł – 64,99 zł / Android: 8.0 i nowsze

Lekki i intuicyjny w obsłudze notatnik. Wyposażono go we wszystkie najbardziej przydatne funkcje, jak obsługa kategorii i kolorów, wprowadzanie notatek z pomocą głosu, możliwość dodawania list zadań i ustawiania przypomnień itd. Nie zabrakło również opcji blokowania notatek dzięki skanera linii papilarnych czy możliwości zapisywania kopii zapasowych.

Dostęp do niektórych funkcjonalności wymaga wykupienia wersji Pro.

D Notes – Pobierz

Openreads

Cena: 0 zł / Android: 5.0 i nowsze

Ciekawe narzędzie do zarządzania domową biblioteką. Pozwala na swobodne śledzenie postępów w czytaniu i ułatwia uporządkowanie listy posiadanych książek. Wbudowane listy pozwalają podzielić zbiory na pozycje przeczytane, w trakcie czytania i odłożone na później.

Dodatkowym atutem jest możliwość szybkiego dodawania książek dzięki bazy Open Library. Aplikacja jest w pełni darmowa i rozwijana na zasadach open source.

Openreads – Pobierz

Zoom Earth

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 8.0 i nowsze

Oryginalna aplikacja pogodowa. Umożliwia śledzenie aktualnych warunków atmosferycznych na mapach satelitarnych. Dane prezentowane dzięki atrakcyjnych wizualizacji. Możemy w ten sposób śledzić burze i huragany, zachmurzenie, a choćby pożary. Nie zabrakło również możliwości wyświetlania krótkoterminowych prognoz.

Mapy są w pełni interaktywne – na dole umieszczono oś czasu, która pozwala płynnie zmieniać zakres godzinowy.

Zoom Earth – Pobierz

Idle Brick Breaker

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Zakupy w aplikacji: 22,99 zł – 459,99 zł / Android: 6.0 i nowsze

Minimalistyczny tytuł typu idle clicker. Gra ma typowo rekreacyjny charakter i polega na pozbyciu się wszystkich cegieł na danym poziomie. W tym celu na planszę wpuszczamy kolejne kule, które wykonują za nas pracę (możemy również wspomagać się uderzeniami palcem w ekran). W miarę postępów dodajemy więcej kul, ulepszamy je, zdobywamy bonusy itd.

Gra zapewnia w zasadzie nieograniczoną liczbę poziomów.

Idle Brick Breaker – Pobierz

Earth Inc.

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Zakupy w aplikacji: 9,59 zł – 499,99 zł / Android: 5.1 i nowsze

Zabawna gra symulacyjna ze starannie wykonaną, kreskówkową oprawą graficzną. Naszym zadaniem jest prowadzenie i nieustanny rozwój przedsiębiorstwa – naszą firmą jest, zgodnie z nazwą, cały świat. Zaczynamy od wydobywania prostych surowców i przechodzimy kolejne etapy rozwoju. Później mamy choćby możliwość podboju innych planet.

Wiele zadań możemy zautomatyzować – zatrudniamy pracowników czy ustawiamy automaty.

Earth Inc. – Pobierz

To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. o ile znasz nowości, o których powinniśmy napisać – koniecznie daj znać w komentarzu!


Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #388]

Androidaplikacja
Idź do oryginalnego materiału