Co dalej z HBO Max w Polsat Box i Netii? Znamy warunki promocji

instalki.pl 1 miesiąc temu

Grupa Cyfrowy Polsat nie zamierza rezygnować ze swoich streamingowych benefitów. Już niedługo abonenci wybranych usług zyskają darmowy dostęp do serwisu Max. Przygotowano choćby specjalną promocję umożliwiającą bezpłatne korzystanie z najdroższego pakietu. Tym samym widzowie bez problemu odtworzą treści pozbawione jakichkolwiek reklam w rozdzielczości 4K. Czego jeszcze dowiedzieliśmy się na temat specjalnej promocji?

Max przez cały czas będzie darmowy dla wybranych konsumentów

Już za kilkanaście dni będziemy świadkami debiutu usługi Max na terenie naszego kraju. Zastąpi ona dotychczasowe HBO Max witając użytkowników nie tylko odświeżonym interfejsem, ale także zmianami w obrębie biblioteki czy dostępnych pakietów. Filmów i seriali będzie podobno znacznie więcej. Do tego dojdzie opcja zapłacenia mniej, ale wtedy wyświetlone zostaną reklamy rodem z tradycyjnej telewizji. Cennik nie został niestety jeszcze ujawniony. Poznaliśmy jednak właśnie inne szczegóły.

  • Sprawdź także: Mamy 2024 rok, a za przemoc wciąż wini się gry wideo

Grupa Cyfrowy Polsat podzieliła się informacjami odnośnie do zawarcia Max w swoich usługach. Na pierwszy ogień poszedł Polsat Box oraz Netia – dostawcy płatnej telewizji postanowili przygotować dla swoich klientów atrakcyjną promocję. Do części z nich wysłano stosowne wiadomości dające znać o nadchodzących zmianach.

Najważniejszym aspektem jest chyba fakt, iż cena wybranej usługi nie ulegnie jakiejkolwiek zmianie. To bardzo istotne, raczej nikt nie chciałby nagle płacić więcej. Nie będzie trzeba też zmieniać danych logowania ani obawiać się utraty dostępu do kanałów HBO, HBO2 oraz HBO3 na dekoderze. Co jednak z samą platformą Max?

Wiadomość otrzymana przez klientów Polsat Box / foto. Facebook

Tutaj wszystko zależy od wybranej wcześniej opcji. Osoby posiadające usługę HBO Max na czas określony przez cały wskazany okres mogą liczyć na dostęp do najdroższego pakietu Premium oferującego wszystkie benefity i udogodnienia. Co innego w przypadku nieokreślonego czasu trwania oferty – wtedy klienci otrzymają wyłącznie plan Standard, ale dopiero od 31 stycznia 2025 roku. Do tego momentu trwa promocja pozwalająca na korzystanie z Premium.

Oprócz tego tak naprawdę próżno szukać jakichkolwiek zmian. Nie zniknie choćby opcja skorzystania z pakietu Stream+ zakładającego równoczesny dostęp do serwisów Max oraz Disney Plus. Konsumenci powinni być więc raczej zadowoleni, choć wszystko zależy od tego, czego oczekiwali po rebrandingu. interesujące co zaprezentują inni operatorzy (np. Canal+ Polska), na razie nic na ten temat nie wiadomo.

Jakie pakiety zaoferuje Max?

Nowe podejście do streamingu może być dla niektórych bardzo konfundujące. HBO GO oraz HBO Max nie dawały bowiem wyboru, użytkownicy płacili ustaloną sumę i bez problemu oglądali treści w najwyższej możliwej jakości bez reklam. Dlatego też wprowadzane właśnie zmiany są nieco kontrowersyjne.

Max zaoferuje trzy pakiety. Podstawowy zawierać będzie reklamy i nie pozwoli na pobieranie filmów/seriali oraz oglądanie ich offline. Standardowy natomiast umożliwi oglądanie produkcji w Full HD i pobieranie do trzydziestu odcinków seriali. jeżeli zaś chodzi o plan Premium, to tutaj odtworzymy materiały w 4K i pobierzemy do stu klipów.

  • Przeczytaj również: Co się stanie z Twoimi grami na Steam, gdy umrzesz?

Czekacie na debiut platformy Max? Przypominamy, iż ten nastąpi już 11 czerwca 2024 roku.

Źródło: Polsat, Netia / Zdjęcie otwierające: HBO Europe s.r.o., Grupa Cyfrowy Polsat

maxPolsatstreaming
Idź do oryginalnego materiału