Czym są dekoracje awatara Discord i jak je zdobyć?

pl.techbriefly.com 2 miesięcy temu

Od wczoraj tj. Członkowie Nitro Discorda Zacząłem przeglądać zaopatrzony w aplikacje sklep Discord Dekoracje awatara Discorda.

Są one do zgarnięcia, dzięki czemu możesz to zrobić wstrzyknąć trochę klasycznego pizzy do swojego profilu Discord.

Wszelkie dekoracje awatara Discord, które teraz zbierzesz, pozostaną z Tobą na stałe (Kredyt obrazu)

Czym dokładnie są dekoracje awatara Discord?

Twój profil Discord to Twoje cyfrowe wprowadzenie do świata. To miejsce, w którym prezentujesz swoje zainteresowania i sposób, w jaki prezentujesz się innym w bezkresie Społeczność Discorda. jeżeli kiedykolwiek dodałeś odlotowa dekoracja awatara aby urozmaicić swój osobisty profil, być może to zauważyłeś mają tendencję do znikania po pewnym czasie. Ale dlaczego te wyraziste dodatki miałyby mieć data ważności?

Discord usłyszał cię głośno i wyraźnie: teraz, Kiedy zbierzesz jakiekolwiek dekoracje awatara Discord, zostaną one z Tobą na zawsze.

Kiedy kupisz w sklepie jedną z dekoracji awatara Discord, stanie się ona stała część Twojej kolekcji. Użyj tego gdy tylko nastrój się pojawi, na każdą okazję i nigdy Cię nie opuści.

Jako specjalna gratka dla członków Nitro, trzy dodatkowe dekoracje awatara są do zgarnięcia, o ile Twoje członkostwo pozostaje aktywne. Te specjalne dodatki dodają Twojemu profilowi ​​dodatkowego charakteru.

Jak uzyskać dostęp do sklepu z dekoracjami awatarów Discord

W okresie wczesnego dostępu Członkowie Nitro mają przywilej przeglądania i dokonywania zakupów w sklepie. Nie masz Nitro? Bez obaw! Nadal możesz przeglądać oferty, ale zakupy będą dostępne dla wszystkich gdy sklep otworzy szeroko swoje drzwi.

Nawigować do Ustawienia użytkownika > Profile, a znajdziesz nowy, błyszczący przycisk z napisem “Idź do sklepu.” Kliknij na niego, aby odwiedzić sklep, w którym członkowie Nitro mogą zapoznać się z dostępnymi dostosowaniami profili.

Aby otrzymać dekoracje awatara Discord, przejdź do Ustawienia użytkownika > Profile, gdzie znajdziesz zupełnie nowy przycisk oznaczony „Przejdź do sklepu” (Kredyt obrazu)

Zróżnicowana gama opcji

Obecnie sklep może poszczycić się imponującym wyborem trzech wyjątkowych kolekcji Avatar Decor:

  1. Fantazja: Rozpocznij przygodę na serwerze z doskonałym zestawem miecza i tarczy.
  2. Anime: Wyraź swojego wewnętrznego senpai dekoracjami Nerwowy lub Zakochany.
  3. Śniadanie: Zaprezentuj wybór porannych posiłków dzięki pysznych pączków, tostów lub naleśników.

Przeglądaj i personalizuj

Kiedy już zauważysz dekorację, która do ciebie przemawia, zabierz go na jazdę próbną i zobacz jak uzupełnia Twój profil. jeżeli trafi w Twój gust, zastanów się nad dodaniem go na stałe do swojej kolekcji.

Zakładanie nowego wyglądu

Po zakupie czas zaprezentować swoją nową dekorację! Przejdź do użytkownika Ustawienia > Profile > Zmień dekorację. Wybierz stylizację na dany dzień i uderzaj Stosować. To takie proste.

Wybrane przez Ciebie dostosowanie będzie widoczne na wszystkie Twoje profile na Discordzie, w tym wszelkie skonfigurowane unikalne profile serwerów. Dodatkowo dekoracje awatara Discord robią swoje wrażenie na Twojej ikonie na czacie tekstowym, aby Twoja obecność była odczuwalna w każdej rozmowie.

Dekoracje awatarów Discord dzielą się na 3 kategorie: Fantasy, Anime i Śniadanie (Kredyt obrazu)

Bądź na bieżąco, aby poznać więcej stylów

Najwyraźniej to dopiero początek. Discord ciężko pracuje nad projektowaniem jeszcze bardziej urzekające style do wyboru. Czy będą to wyśmienite produkty i przekąski, a może fiolki z miksturami o magicznym działaniu? Miej oko na sklep nowości i możliwe pożegnania ze starszymi stylami.

Wyrażanie siebie właśnie stało się o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Podziel się swoim świeżym wyglądem z przyjaciele rodzina, Lub ten jeden serwer, na którym bycie trochę dziwacznym jest normą. A jeżeli masz ochotę na szczególną przygodę, pochwal się tym na platformach mediów społecznościowych, takich jak X, Instagram, Lub TIK Tok. Mimo wszystko, Twój profil jest odbiciem Ciebie, I teraz może naprawdę zabłysnąć.

Tymczasem, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, zapoznaj się z naszym artykułem na temat korzystania z funkcji Klipy w Discord.

Autor wyróżnionego obrazu: Niezgoda

Idź do oryginalnego materiału