Google Cloud Security Meetup 2023

securitybeztabu.pl 10 miesięcy temu

Darmowe wykłady o cyberbezpieczeństwie we wrocławskim Google

Rok 2022 był znów rekordowy pod względem cyberataków. Ich liczba wzrosła o 38% w porównaniu z 2021. Natomiast średnia tygodniowa liczba ataków na 1 organizację w samej Polsce aż o 46% (Grant Thornton, maj 2023).

  • Jak w dobie Generative AI zadbać o bezpieczeństwo danych?
  • Na co zwrócić uwagę przy zabezpieczeniu aplikacji w chmurze, by uniknąć ataków hakerskich czy niepotrzebnie wysokich rachunków?
  • W jaki sposób innym firmom udało się zapobiec atakom DDoS, malware czy ransomware?

Odpowiedź na te i inne pytania poznasz już 27 września podczas wydarzenia Google Cloud Security Meetup, budowanego na praktycznym podejściu do chmury i cyberbezpieczeństwa. Spotkanie jest darmowe, a jego organizatorem są Google Cloud i firma FOTC.

W programie wydarzenia znajdziesz między innymi prelekcje:

  • Cyber Time Paradox w kontekście Ransomware i Zespołów SOC zmęczonych “alertami” – czyli o tym jak okiełznać masę alertów i zagrożeń oraz o podejściu Operation Centric.
  • Zagrożenia bezpieczeństwa w dobie Generative AI i sposoby ich łagodzenia – najlepsze praktyki w kontekście LLM (ang. Large Language Model).
  • BeyondCorp i Zero Trust: Innowacyjne podejście do zabezpieczenia aplikacji w chmurze – czyli coś dla osób zainteresowanych obszarem Site Reliability Engineering.

Meetup odbędzie się we wrocławskim biurze Google 27 września w godzinach 17:00-21:00.

Duża dawka wiedzy na temat cyberbezpieczeństwa, a przy okazji networking w swobodnej atmosferze i w doborowym towarzystwie – gwarantowane!

Dowiedz się więcej na temat meetupu i zarejestruj się za darmo na stronie:

Liczba miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Idź do oryginalnego materiału