Hack4law – III edycja maratonu programowania dla wymiaru sprawiedliwości

programistamag.pl 2 miesięcy temu

Hackathon to wydarzenie, które gromadzi programistów/ki, UXów, grafików/czki, analityków/ki danych i ekspertów/ki związanych z prawem, by wspólnie pracować nad prototypami aplikacji dla wymiaru sprawiedliwości i zawodów prawniczych. Organizowane przez Centrum Badawczo-Rozwojowe Currenda Lab, #hack4law ma na celu stworzenie praktycznych rozwiązań dla potrzeb sektora prawnego.

Podczas trwającego od 20 do 22 października br. hackathonu uczestnicy zostaną podzieleni na zespoły projektowe, których zadaniem będzie opracowanie prototypu aplikacji na podstawie jednego z czterech zaproponowanych przez organizatorów pomysłów. Każdy zespół będzie miał 24 godziny na wykonanie zadania, a mentorska pomoc będzie dostępna przez cały czas trwania wydarzenia.

Po zakończeniu hackathonu jury oceni wykonane aplikacje i wyłoni trzy zwycięskie drużyny. Łącznie do podziału jest aż 30 000 złotych nagród.

W trakcie wydarzenia odbędą się również inspirujące wystąpienia m.in. na temat LegalTech, zarządzania, cyberbezpieczeństwa, Data Science.

Wydarzenie jest otwarte dla studentów/ek, pracowników sektora IT, ICT & Tech oraz branży prawniczej, a udział w nim jest bezpłatny.

Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia: https://hack4law.pl/ oraz na Facebooku: www.facebook.com/hack4law/

Idź do oryginalnego materiału