InfraSEC Forum 2024

issa.org.pl 3 miesięcy temu

W te mroźne dni gorąco zapraszamy na InfraSEC Forum 2024! Spotkamy się już po raz ósmy - 28 lutego stacjonarnie w Warszawie, 29 lutego online.

Dlaczego warto wziąć udział w InfraSEC Forum? https://infrasecforum.pl/rejestracja/

🌐 Poznasz nowe zagrożenia dla OT! - Cyberprzestępcy nie śpią, ale my jesteśmy krok przed nimi, oferując Ci realne rozwiązania na wyzwania infrastruktury krytycznej!

🤝 Rozbudujesz sieć kontaktów! - spotkaj osobiście ekspertów z OT cybersecurity. Ucz się od najlepszych, weź udział w fascynujących debatach i angażujących dyskusjach! Poznaj najważniejsze case studies branży.

📚 Program stworzony DLA CIEBIE! - Przygotowaliśmy tematykę skrojoną na miarę Twoich potrzeb – opartą na bezpośrednich rozmowach ze specjalistami i rekomendacjach naszej Rady Programowej.

🎤 Włączysz się w interaktywne dyskusje i podziel się z nami Twoją perspektywą! InfraSEC Forum 2024 to nie tylko przestrzeń pełna najnowszych informacji, trendów oraz praktycznych rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa infrastruktury krytycznej.

🛰️ Sprawdź jacy eksperci już potwierdzili udział w programie: https://infrasecforum.pl/agenda/

📅 Zaplanuj z nami dwa intensywne dni! - 28 lutego spotykamy się na energetyzującej konferencji. 29 lutego – to czas na praktyczne warsztaty, gdzie razem z ekspertami odkryjesz praktyczne zastosowania nowo poznanej wiedzy!

💻🔒 Wkrótce więcej informacji, ale już teraz warto zarezerwować udział wydarzeniu - tylko do 26 stycznia najkorzystniejsze warunki! https://infrasecforum.pl/rejestracja/

Nie zwlekajcie! #InfraSEC #CyberSecurity #CriticalInfrastructure


Idź do oryginalnego materiału