Jak zdobyć czapkę Świętego Mikołaja na Snapchacie?

pl.techbriefly.com 2 miesięcy temu

Świętuj nowy rok z czapką Świętego Mikołaja Snapchat!

Gdy rok dobiega końca i zbliża się sezon świąteczny, platformy mediów społecznościowych aż huczą od świątecznej radości. Snapchat, popularna aplikacja do przesyłania wiadomości, nie jest wyjątkiem i oferuje różnorodne funkcje pomagające użytkownikom świętować sezon.

Jedną z najpopularniejszych z tych funkcji jest filtr Snapchat Santa Hat, który pozwala użytkownikom wirtualnie ozdobić swoje awatary Bitmoji wesołą czerwoną czapką Mikołaja.

Czapka Świętego Mikołaja Snapchat to popularny filtr, który pozwala użytkownikom wirtualnie ozdobić swoje awatary Bitmoji wesołą czerwoną czapką Mikołaja (Kredyt obrazu)

Co to jest czapka Świętego Mikołaja Snapchat?

Filtr Snapchat Santa Hat jest filarem Snapchata od kilku lat, a jego popularność nie wykazuje oznak spadku. Filtr jest prosty w użyciu i dodaje odrobinę świątecznej zabawy każdemu snapowi Snapchat. Niezależnie od tego, czy użytkownicy wysyłają świąteczne pozdrowienia do przyjaciół i rodziny, czy po prostu dokumentują obchody świąteczne, filtr Czapka Świętego Mikołaja to szybki i łatwy sposób na przekazanie świątecznej radości.

Filtr Snapchat Santa Hat został po raz pierwszy wprowadzony na Snapchacie w 2015 roku i gwałtownie stał się jednym z najpopularniejszych filtrów w aplikacji. Filtr był pierwotnie częścią większej aktualizacji świątecznej, która zawierała także inne filtry świąteczne, takie jak choinka i renifer.

Filtr Santa Hat pojawił się w kilku kampaniach marketingowych Snapchata i był używany przez takie gwiazdy jak Taylor Swift i Justin Bieber, liderzy Spotify Wrapped 2023.

Snapchat Santa Hat został po raz pierwszy wprowadzony w 2015 roku i od tego czasu jest podstawą aplikacji (Kredyt obrazu)

Jak zdobyć filtr Snapchat Santa Hat?

Aby zdobyć czapkę Mikołaja na Snapchacie Bitmoji, musisz wykonać następujące kroki:

  1. Uruchom aplikację Snapchat i zaloguj się na swoje konto
  2. Stuknij ikonę Profil > Bitmoji > Edytuj moje Bitmoji
  3. W sekcji Czapka wybierz Czapkę Świętego Mikołaja Bitmoji
  4. Zapisz zmiany

Nie możesz znaleźć filtra Snapchat Santa Hat? Oto bardziej szczegółowe wyjaśnienie poszczególnych kroków:

Otwórz aplikację Snapchat i zaloguj się na swoje konto

Pierwszym krokiem jest otwarcie aplikacji Snapchat i upewnienie się, iż jesteś zalogowany na swoje konto. Po zalogowaniu będziesz mógł zobaczyć swoje Bitmoji na górze ekranu.

Edytuj swoje Bitmoji

Aby edytować Bitmoji, musisz dotknąć ikony Profilu w lewym górnym rogu ekranu. Spowoduje to przejście do strony Twojego profilu. Gdy znajdziesz się na stronie swojego profilu, dotknij swojego Bitmoji. Spowoduje to otwarcie strony edycji Bitmoji.

W sekcji Czapka wybierz Czapkę Świętego Mikołaja Bitmoji

Gdy znajdziesz się na stronie edycji Bitmoji, przewiń w dół, aż zobaczysz sekcję Kapelusz. W sekcji Kapelusz zobaczysz wiele różnych czapek do wyboru. Aby wybrać Bitmoji Świętego Mikołaja, po prostu dotknij go.

Zapisz zmiany

Po wybraniu czapki Świętego Mikołaja Bitmoji musisz zapisać zmiany. Aby to zrobić, dotknij przycisku Zapisz w prawym górnym rogu ekranu.

Jeśli nie masz powyższych opcji, musisz zaktualizować aplikację Snapchat. Możesz skorzystać z poniższych linków.

Z filtra Snapchat Santa Hat korzystają takie gwiazdy jak Taylor Swift i Justin Bieber (Kredyt obrazu)

Czym są Snapchat Bitmoji?

Bitmoji to zabawny i kreatywny sposób wyrażania siebie na Snapchacie. Są tworzone poprzez połączenie różnych rysów twarzy, fryzur, ubrań i akcesoriów, aby stworzyć unikalny awatar, który wygląda jak Ty.

Bitmojis można używać do wysyłania naklejek, tworzenia spersonalizowanych historii Snapchat, a choćby wyświetlania w obiektywach rzeczywistości rozszerzonej (AR).

Jak utworzyć Bitmoji

Aby utworzyć Bitmoji, musisz pobrać aplikację Bitmoji lub założyć konto Bitmoji na stronie Snapchat. Po utworzeniu konta będziesz mógł postępować zgodnie z instrukcjami, aby utworzyć Bitmoji.

Możesz wybierać spośród wielu różnych rysów twarzy, fryzur, ubrań i akcesoriów, aby stworzyć Bitmoji, który będzie wyglądał jak Ty.

Jak korzystać z Bitmojis na Snapchacie

Po utworzeniu Bitmoji możesz go używać na Snapchacie, wykonując następujące kroki:

  1. Otwórz aplikację Snapchat i dotknij paska wyszukiwania.
  2. Wpisz „Bitmoji”, a następnie dotknij ikony Bitmoji.
  3. Wybierz swoje Bitmoji z listy opcji.

Możesz teraz używać swojego Bitmoji do wysyłania naklejek, tworzenia spersonalizowanych historii Snapchat, a choćby prezentowania się w obiektywach rzeczywistości rozszerzonej (AR).


Autor wyróżnionego obrazu: Amr Serag/Usuń rozpryski.

Idź do oryginalnego materiału