Klasyczny przewodnik z okazji Dnia Społeczności Pokémon Go Cyndaquil

cyberfeed.pl 3 tygodni temu


PokemonGo organizuje wydarzenie Klasyczne z okazji Dnia Społeczności Cyndaquil 22 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego.

Zgodnie z oczekiwaniami w przypadku wydarzenia z okazji Dnia Społeczności, Cyndaquil pojawi się w ogromnych ilościach z dużą szansą, iż będzie wyglądał błyszcząco. Istnieje również kilka innych bonusów i korzyści, które wymieniliśmy poniżej.


Jak złapać błyszczącego Cyndaquila?

Jak wynika ze starych badań przeprowadzonych na nieistniejącej już stronie internetowej The Silph Road (via Maszyna powrotna), stawki Shiny w Dniach Społeczności wynoszą około 1 do 24, co oznacza, iż ​​jeśli będziesz grać przez całe trzy godziny, powinieneś znaleźć sporo błyszczących Pokémonów.

Grafika: Julia Lee/Polygon | Zdjęcia źródłowe: Niantic

Jeśli brakuje Ci czasu lub Poké Balli, możesz wystrzelić Kadzidłoa potem gwałtownie dotknij każdego Cyndaquila aby sprawdzić, czy są błyszczące, uciekając od tych, które nie są błyszczące. Warto zauważyć, iż każdy Cyndaquil, który już kliknąłeś, będzie skierowany w stronę miejsca, w którym stoi Twój gracz, więc powinno to pomóc w zidentyfikowaniu, które mogłeś już sprawdzić.


Jakiego ruchu z okazji Dnia Społeczności uczy się ewolucja Cyndaquila?

Jeśli ewoluujesz Quilavę w Typhlosion od 14:00 do 19:00 czasu lokalnego, nauczy się on naładowanego ruchu Blast Burn.

Jeśli przegapisz jego rozwój w tym okresie, prawdopodobnie będziesz mógł go rozwinąć podczas weekendowego wydarzenia z okazji Dnia Społeczności w grudniu, aby zdobyć Blast Burn. jeżeli nie chcesz czekać, możesz użyć Elita TM aby uzyskać ruch.


Jak Typhlosion radzi sobie w meta?

Typhlosion jest w tym momencie zdeklasowany przez wielu innych atakujących typu ognistego, takich jak Reshiram, Heatran, Volcarona i Darmanitan, żeby wymienić tylko kilku (i to nie dotyczy Megasów i cieni, które spychają go jeszcze niżej na liście). Typflozja cienia utrzymuje swoją wagę całkiem przyzwoicie jako atakujący typu ognistego, jeżeli uda ci się go złapać, jeżeli skonfigurujesz go dzięki Spopielenia i Wybuchu.


Jak najlepiej wykorzystać Dzień Społeczności Cyndaquil?

Podczas Dnia Społeczności Cyndaquil będą aktywne następujące bonusy:

  • Podwójny Stardust za łapanie Pokémonów
  • Podwójne XP za łapanie Pokémonów
  • Kadzidło trwa trzy godziny
  • Moduły przynęty realizowane są trzy godziny
  • Specjalne fotobomby Cyndaquil podczas robienia zdjęć

To powiedziawszy, zdecydowanie powinieneś wrzucić Kawałek Gwiazdy, Jajko Szczęśliwości i Kadzidło i spróbować zdobyć potężny Cyndaquil.

Jeśli możesz Mega ewolucja Charizarda, Houndooma czy Blazikena, otrzymasz dodatkowe cukierki Cyndaquil za każdy złapany. dzięki Pierwotny odwrót na Groudona działa również.Source link

Idź do oryginalnego materiału