Lista funkcji „Computer Weekly Buyer’s Guide” na rok 2025

cyberfeed.pl 1 tydzień temu


Poradniki dla kupujących Computer Weekly przedstawiają cykl zakupowy IT naszych czytelników na odpowiednich artykułach redakcyjnych, które będą informować i edukować czytelników oraz pomagać im w podjęciu adekwatnej decyzji o zakupie.

W cyklu trzytygodniowym w publikacji ukazuje się cykl artykułów poświęconych określonej kategorii oprogramowania/sprzętu/usługi IT. Artykuły pojawiają się w sekcji poświęconej funkcjom ezina Computer Weekly, który można pobrać w formacie PDF lub wyświetlić jako zoptymalizowaną pod kątem SEO stronę Przewodnika dla kupujących w witrynie Computer Weekly.

Poradnik dla kupujących w formacie PDF odsyła czytelników do internetowego Przewodnika dla kupujących, gdzie będą mogli uzyskać dostęp do wszystkich artykułów w jednym miejscu, wraz z dodatkowymi treściami, takimi jak wpisy na blogu i powiązane artykuły.

Zespół redakcyjny aktualizuje harmonogram Poradnika Kupującego co kwartał, aby zapewnić aktualność wybranych technologii i reagować na krótkoterminowe możliwości komercyjne.

Poradniki dla kupujących składają się z trzech oddzielnych funkcji, które razem tworzą samodzielny element wiecznie aktualnej treści, do której czytelnicy mogą wracać.

Każda część zawiera pisemny artykuł oraz odpowiednie materiały dodatkowe, a także ekskluzywne treści multimedialne i infografiki dostępne wyłącznie w Internecie. Oto harmonogram na I półrocze 2025 r.:

Zmieniający się krajobraz zgodności

14 stycznia do 3 lutego

Przyglądamy się wyzwaniom stojącym przed organizacjami w 2025 roku, pojawieniu się nowych zagrożeń oraz temu, jak nowe regulacje, które wejdą w życie w tym roku, wpłyną na bezpieczeństwo IT w przedsiębiorstwach i ład korporacyjny.

Inżynieria danych

4 lutego do 24 lutego

Od lat liderzy IT udoskonalają przetwarzanie danych, aby wspierać inteligencję biznesową we wszystkich systemach informatycznych przechowujących przydatne informacje korporacyjne. Dane nieustrukturyzowane sprawiają, iż jest to znacznie bardziej złożone, a możliwość jednolitego przetwarzania danych ustrukturyzowanych i nieustrukturyzowanych jest kluczem do odblokowania pełnej wartości zasobów danych korporacyjnych.

Ponowne przemyślenie drogi do zera netto

25 lutego do 17 marca

Rośnie niepokój dotyczący małego prawdopodobieństwa osiągnięcia przez wiele przedsiębiorstw (i firm technologicznych) celów zerowej emisji netto. Dzieje się tak częściowo dlatego, iż sztuczna inteligencja i inne energochłonne usługi obliczeniowe zwiększają zużycie energii.

Planowanie wydajności centrum danych

18 marca do 7 kwietnia

Rosnące zapotrzebowanie na moc obliczeniową, szczególnie w Wielkiej Brytanii, znacznie przewyższa podaż. Jakie są alternatywy dla budowy nowych centrów danych? Przyglądamy się, co branża robi, aby zaspokoić popyt.

Pierwsze kroki z małymi modelami językowymi

8 kwietnia do 5 maja

Przyglądamy się pojawieniu się sztucznej inteligencji na krawędziach oraz sposobowi, w jaki nowy rodzaj sprzętu i systemu napędza aplikacje wnioskowujące AI na dowolnych urządzeniach.

Sieci i sztuczna inteligencja

6 maja do 9 czerwca

Przyglądamy się rozwojowi szybkich sieci umożliwiających przesyłanie ogromnych ilości danych do i ze sprzętu przyspieszającego sztuczną inteligencję. Badamy również, jak sztuczna inteligencja zmienia działanie sieci, umożliwiając planowanie wydajności i zapewniając administratorom sieci lepszy wgląd kontekstowy.

Repatriacja w chmurze

10 czerwca do 30 czerwca
Wiele organizacji chce przenieść część zadań do chmur prywatnych i zastosować bardziej podejście hybrydowe. Badamy czynniki biznesowe stojące za tymi decyzjami oraz badamy zalety i wady oraz przypadki użycia repatriacji do chmury.



Source link

Idź do oryginalnego materiału