Netatmo prezentuje nowy inteligentny zamek i klucze

macpretorians.com 4 tygodni temu

Firma Netatmo wprowadza do swojej oferty nowy produkt. Chodzi o inteligentny zamek i klucze. Zapewnią one nie tylko bezpieczniejszy, ale też bardziej elastyczny dostęp do mieszkania. Producent zastosował w nowym urządzeniu antywłamaniową konstrukcję oraz w pełni szyfrowaną komunikację Bluetooth i klucze NFC.

Mówiąc o zamku i kluczach mamy na myśli bezpieczeństwo. Nowy produkt od Netatmo spełnia wymagania zgodne z normą EN15684, co gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa jeżeli chodzi o mechanikę i elektronikę. Zamek został zaprojektowany w taki sposób, aby ochronić użytkownika przed fizycznymi próbami włamania.

O ochronę zamka zadbano nie tylko fizycznie, ale również w sposób, który uniemożliwia złamania go dzięki komputera. Zamek nie jest w żaden sposób podłączony do Internetu. Zamek można otworzyć tylko z bliska dzięki Bluetooth, które to połączenie jest w pełni szyfrowane, lub dzięki Inteligentnych Kluczy NFC.

Urządzenie zostało również wyposażone w system Secure Element. Jest to chroniony komponent, który jest zintegrowany z każdym zamkiem i może zatwierdzić wszystkie czynności otwierania, zamykania i dodawania nowego klucza. Zarówno zamek, jak i inteligentne klucze wykorzystują nowoczesne techniki i algorytmy kryptograficzne, aby chronić produkt przed włamaniem. Zapewniają one poziom bezpieczeństwa podobny do kart bankowych lub paszportów biometrycznych.

Smart Door Lock jest kompatybilny z drzwiami wyposażonymi we wkładkę euro o grubości do 10 cm. Instalacja zajmuje zaledwie kilka minut i wymaga wymiany jednej śruby. Możliwe jest także zablokowanie lub odblokowanie drzwi wyposażonych w Inteligentny Zamek Netatmo, używając telefonu i aplikacji Home + Security. Co ważne dla użytkowników Apple, Inteligentny Zamek Netatmo jest kompatybilny z Apple Home, co umożliwia tworzenie inteligentnych interakcji z innymi kompatybilnymi produktami. Na przykład użytkownik może zaprogramować automatyczne włączanie się światła w wejściu w chwili odblokowywania drzwi wejściowych.

Inteligentny Zamek i Klucze są dostępne w sklepach od 21 czerwca 2024 roku. Poszczególne elementy można nabyć w cenie:

  • Inteligentny Zamek i Klucze: 1629,99 zł
  • 3 Inteligentne Klucze: 449,99 zł
  • 1 Inteligentny Klucz: 179,99 zł
  • Zestaw Przedłużający 45mm: 139,99 zł
  • Zestaw Przedłużający 50mm: 139,99 zł
Źródło: Informacja prasowa Sarota

Idź do oryginalnego materiału