Oh My H@ck 2023: poznaj haki na hakerów! Konferencja cybersecurity

mobiletrends.pl 10 miesięcy temu

5 grudnia 2023 roku na PGE Narodowy w Warszawie odbędzie się Oh My H@ck 2023, najważniejsze wydarzenie poświęcone polskiej branży cyberbezpieczeństwa. Konferencja powstaje we współpracy z Adamem Haertle, redaktorem naczelnym serwisu Zaufana Trzecia Strona. Specjalna zniżka dla czytelników serwisu.

Oh My H@ck to coroczna konferencja poruszająca najistotniejsze tematy w zakresie cybersecurity, która gromadzi setki entuzjastów i ekspertów z całej Polski. Jej celem jest szerzenie świadomości, promowanie dobrych praktyk i budowanie silnej społeczności zainteresowanej bezpieczeństwem IT. Dlaczego warto wziąć udział w tym wydarzeniu?

Najważniejsze tematy okiem ekspertów

Na konferencji spotkasz najlepszych polskich specjalistów cyberbezpieczeństwa. Oprócz udziału w wykładach i sesjach Q&A, wydarzenie otwiera przed uczestnikami możliwości do nawiązania dyskusji z prelegentami. Oh My H@ck to doskonała okazja do nauki bezpośrednio od ekspertów, którzy mają bogate doświadczenie w codziennej pracy w security i doskonale znają realia lokalnego rynku.

To właśnie oni tworzą agendę konferencji, nadając jej wielopoziomowego charakteru. W ramach sześciu ścieżek uczestnicy mogą dobierać tematy z wielu obszarów, zgodnie ze swoimi potrzebami zawodowymi lub zainteresowaniami. Wykłady są skierowane zarówno do specjalistów, jak również do osób zarządzających zespołami lub dopiero rozpoczynających karierę w security.

Wybierz pozycje z zakresu cybercrime i cyber threat intelligence, by dowiedzieć się, jak rozpoznawać i przeciwdziałać zagrożeniom oraz analizować działania cyberprzestępców. jeżeli interesuje Cię informatyka śledcza i pwning, na OMH poznasz techniki, które wykorzystują hakerzy, by przetestować i zabezpieczyć systemy. Możesz też zanurzyć się w świat reverse engineering, odkrywając tajniki kodu i systemów.

W programie nie zabraknie trendów i innowacji kształtujących przyszłość cyberbezpieczeństwa, a także analizy realnych przykładów z całego świata. Możesz spodziewać się także propozycji przygotowanych z myślą o programistach, które przybliżą, jak projektować z myślą o bezpieczeństwie.

Networking i wymiana wiedzy w społeczności

Przed Tobą wyjątkowa okazja, aby poznać profesjonalistów reprezentujących różne branże (od IT i finansów po sektor rządowy), zdobyć nowe kontakty i wymienić się doświadczeniami. Na Oh My H@ck poznasz historie innowacyjnych wdrożeń oraz pomysły, które mogą zmienić Twoje podejście do pracy i zainspirować do dalszego rozwoju w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.

Dołącz do społeczności OMH

Zapraszamy do udziału w Oh My H@ck 2023, gdzie polscy specjaliści z branży cyberbezpieczeństwa dzielą się wiedzą, a atmosfera sprzyja rozwijaniu umiejętności i budowaniu relacji. Podczas rejestracji na wydarzenie można skorzystać z kodu rabatowego “OMHxMobileTrends” uprawniającego do 10% rabatu na bilet (obowiązuje na rejestracje indywidualne).

Szczegóły oraz bilety dostępne na stronie konferencji: https://omhconf.pl/

Idź do oryginalnego materiału