Pogłęb swoją wiedzę ze specjalistami na MeetUpie w Katowicach!

sysopspolska.pl 1 miesiąc temu

Od data center po architekturę chmurową – takie tematy czekają na Was już 19 czerwca w Katowicach! Nie zabraknie również dyskusji z prelegentami oraz networkingu.

Jako pierwsza zostanie przedstawiona prezentacja dotycząca wyzwań związanych z transformacją data center pod względem infrastruktury, bezpieczeństwa, sieci i automatyzacji. Krzysztof Mężyk przedstawi wady i zalety zastosowania narzędzi VMware w budowaniu prywatnej chmury. Pokaże przykład implementacji software defined data center. Z prezentacji dowiecie się, przed jakimi wyzwaniami może stanąć organizacja, która będzie próbowała swoich sił z transformowaniem legacy do software defined data center. Krzysztof odpowie także na pytanie, w jaki sposób można zaprojektować i zaimplementować SDDC przy użyciu narzędzi Vmware.

Podczas drugiej prezentacji powrócimy do tematu chmury publicznej, której wykorzystanie w ostatnich latach zyskało na popularności. Przyjmowanie technologii chmurowych w pośpiechu prowadzi do wielu błędów architektonicznych, które mogą skutkować słabą wydajnością, podatnościami na ataki oraz wzrostem kosztów. W swojej prezentacji Magdalena Wojnarowska-Pietrzak pokaże przykłady błędów towarzyszących przy wdrażaniu rozwiązań chmurowych, a Wy lepiej zrozumiecie potencjalne problemy związane z chmurą publiczną i dowiecie się, na co zwracać uwagę przy projektowaniu architektury chmurowej.

Skorzystajcie z okazji do rozmów z DevOpsami i wymianą doświadczeń przy ciepłej pizzy! Pamiętajcie, iż na wydarzenie obowiązują zapisy. Startujemy o 18:00!

Zapisy i szczegóły wydarzenia: bit.ly/SODOKat15

Nadchodzące eventy

06
06

Gdańsk

SysOps/DevOps Gdańsk MeetUp #19

13
06

Warszawa

SysOps/DevOps Warszawa MeetUp #66

19
06

Katowice

SysOps/DevOps Katowice MeetUp #15

20
06

Kraków

SysOps/DevOps Kraków MeetUp #18

31
12

cała Polska

Zostań prelegentem na MeetUpie

Zobacz wszystkie eventy
Idź do oryginalnego materiału