WARSZTATY DYNACON NA CYBERSEC 2024

cybersecforum.eu 1 miesiąc temu

WARSZTATY DYNACON NA CYBERSEC 2024 – BEZPIECZEŃSTWO SYSTEMÓW OT

19 czerwca, podczas pierwszego dnia CYBERSEC CEE EXPO & FORUM, odbędą się warsztaty prowadzone przez firmę DYNACON: „Realne przyczyny utraty ciągłości działania systemów dziedzinowych OT – monitorowanie i reakcja”.

Andrzej Cieślak, założyciel i Dyrektor Generalny DYNACON Sp. z o.o., podzieli się swoją praktyczną wiedzą. Jest on autorem wielu technologii i rozwiązań z zakresu AI, cyberbezpieczeństwa i technologii komunikacyjnych w przemyśle (OT, ICS) oraz IT.

Uczestnicy zdobędą wiedzę z zakresu między innymi budowy sieci monitorowania w systemach dziedzinowych OT, wizualizacji danych, wizualizacji występowania anomalii w przemyśle, wykazywania zagadnień dla ciągłości działania systemów dziedzinowych, przygotowywanie działań reakcyjnych oraz ich monitorowania.

Na zwycięską drużynę czeka nagroda w postaci profesjonalnego kursu i możliwości uzyskania certyfikatu z zakresu NCSA Cyber Security Incident Handler lub NCSA Industrial Defence Assiociate. Szkolenia i certyfikacja realizowane są w ramach Akademii CSG i Agencji NCSA.

Warsztaty będą prowadzone w języku polskim. Udział jest bezpłatny i dostępny dla posiadaczy biletów na CYBERSEC CEE EXPO & FORUM. Odbędą się 19 czerwca 2024 roku w godzinach 14:00-18:00, w sali Lwów C.

Zapisy na stronie organizatora: https://dynacon-cybersec-warsztaty.konfeo.com/pl/groups.

Idź do oryginalnego materiału