Zdobądź pakiet 6 kursów w programie Microsoft PowerShell za 15 USD do 21 lipca

cyberfeed.pl 2 tygodni temu


Specjaliści Windows PowerShell mogą być cenni dla wielu różnych zespołów i firm na całym świecie. Program do automatyzacji zadań i zarządzania konfiguracją oferuje zaawansowane możliwości tworzenia skryptów, które mogą zwiększyć produktywność i zaoszczędzić czas. Podczas naszej specjalnej, ograniczonej czasowo obniżki cen w Dniach Deal, która potrwa do 23:59 czasu PT 21 lipca, możesz otrzymać ten pakiet certyfikacji Windows PowerShell za jedyne 14,97 USD (reg. 78 USD). Ten niedrogi pakiet, obejmujący 18 godzin treści i sześć kursów, pomoże Ci stać się bardziej kompetentnym profesjonalistą w dziedzinie PowerShell.

Wśród najważniejszych kursów w pakiecie — Essential Tools for Windows System Administrators znajduje się osiem lekcji na temat automatyzacji codziennej pracy ze skryptami PowerShell, tworzenia profili synchronizacji dla kopii zapasowych lokalnych i w chmurze oraz poznawania zaawansowanych ustawień i opcji dostosowywania synchronizacji. Każdy może pisać: seria szkoleń PowerShell to kolejny popularny kurs w pakiecie. 14 wykładów koncentruje się na zapoznawaniu użytkowników z PowerShell, uczeniu ich, jak rozpocząć tworzenie skryptów, a także podstawowych wierszach poleceń, podstawowych koncepcjach i tym, jak integrować koncepcje PowerShell z produktami innych firm.

Nie przegap tegorocznej obniżki cen w ramach Deal Days, która potrwa do 23:59 czasu PT 21 lipca, podczas której możesz zdobyć to Pakiet certyfikacji Windows PowerShell w sprzedaży za jedyne 14,97 USD (reg. 78 USD).

Kursy te prowadzi Vijay Saini — specjalista IT z różnorodnym doświadczeniem w zakresie skryptów PowerShell i usług w chmurze. Jego ocena instruktorska to imponujące 4,3/5 gwiazdek.

Dla tych, którzy interesują się skryptami PowerShell, ten przeceniony pakiet jest absolutną koniecznością.

Nie przegap tegorocznej obniżki cen w ramach Deal Days, która potrwa do 23:59 czasu PT 21 lipca, podczas której możesz zdobyć to Pakiet certyfikacji Windows PowerShell w sprzedaży za jedyne 14,97 USD (reg. 78 USD).Source link

Idź do oryginalnego materiału