Hej, czy wiesz, iż możesz dodać swój adres e-mail do WhatsApp?

pl.techbriefly.com 2 tygodni temu

WhatsApp zaprezentował niedawno ekscytującą aktualizację dla użytkowników iOS — wersja 23.24.70 jest już dostępna w App Store i zawiera istotne dodatki, które już zyskują na popularności. Chociaż oficjalny dziennik zmian może pozostawić użytkowników w niewiedzy, ta aktualizacja wprowadza funkcję zmieniającą reguły gry: możliwość powiązania adresu e-mail z kontem WhatsApp.

WhatsApp wprowadza powiązanie e-maili w najnowszej aktualizacji iOS

Ta długo oczekiwana funkcja zapewnia alternatywną metodę dostępu do konta WhatsApp. Dzięki powiązaniu adresu e-mail użytkownicy zyskują niezawodny sposób logowania, szczególnie w przypadku chwilowych trudności z otrzymaniem typowego 6-cyfrowego kodu weryfikacyjnego za pośrednictwem wiadomości SMS. Mimo iż nie jest to podkreślone w oficjalnych informacjach o aktualizacji, funkcja ta jest w tej chwili szeroko udostępniana użytkownikom.

(Kredyt obrazu)

Jak zatem wygląda proces uzyskiwania dostępu do tej nowej funkcjonalności? To proste. Użytkownicy mogą przejść do opcji Ustawienia WhatsApp > Konto, aby poznać i wykorzystać tę nowo odkrytą opcję. Należy jednak wyjaśnić, iż nie zastępuje to numerów telefonów. Zamiast tego oferuje dodatkową metodę dostępu, zapewniającą elastyczność i wygodę dostępu do konta.

Co ciekawe, chociaż oficjalny dziennik zmian dotyczy naprawienia problemu spowalniania aplikacji, szczegóły pozostają nieujawnione. Jednak wśród cichych zmian zauważono przeprojektowany interfejs ze świeżą, zieloną kolorystyką, co jeszcze bardziej poprawia ogólne wrażenia użytkownika.

Ci, którzy mogą nie zobaczyć tej funkcji od razu, nie powinni się martwić. Aktualizacje często wprowadzane są stopniowo, a to rewolucyjne rozwiązanie może pojawić się na Twoim urządzeniu w ciągu następnych tygodni. Zachowanie czujności dzięki regularnym aktualizacjom zarówno z App Store, jak i aplikacji TestFlight może przyspieszyć dostęp do tej funkcji, jeżeli nie będzie ona od razu widoczna po najnowszej aktualizacji.

Należy pamiętać, iż WhatsApp nieustannie wprowadza innowacje, zapewniając użytkownikom płynniejszą obsługę i dodatkowe funkcje. W miarę rozwoju platformy regularne aktualizowanie aplikacji gwarantuje, iż nie przegapisz tych ekscytujących usprawnień.

Aby być na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami WhatsApp, śledź platformy takie jak WABetaInfo, które oferują wgląd w wersje beta dla Androida, iOS, Internetu/komputera stacjonarnego i Windows, dzięki czemu zawsze będziesz na bieżąco.

Wprowadzenie powiązania e-mail jest dowodem zaangażowania WhatsApp w oferowanie różnorodnych metod dostępu przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa i niezawodności, jakiej oczekują użytkownicy.

Jeśli więc jesteś użytkownikiem systemu iOS, pamiętaj o aktualizacji WhatsApp do najnowszej wersji, aby poznać tę nową granicę dostępności konta, jeszcze bardziej zwiększając możliwości korzystania z WhatsApp.

Autor wyróżnionego obrazu: Dima Solomin/Unsplash

Idź do oryginalnego materiału