Nowość! Sklep „Fajny Ciuch” w Gdyni zamknięty po 15 latach przez rosnące koszty

wbijamszpile.pl 1 miesiąc temu

W Gdyni na ul. Starowiejskiej od 15 lat działał popularny sklep odzieżowy „Fajny Ciuch” – sklep z odzieżą „second hand”, który stał się ulubionym miejscem dla miłośników mody z drugiej ręki. Niestety, z powodu rosnących kosztów, właściciele zmuszeni byli podjąć trudną decyzję o zamknięciu sklepu.

Na Facebooku właściciele sklepu opublikowali oświadczenie, w którym poinformowali o powodach zamknięcia: „Zamknięcie spowodowane jest coraz większymi kosztami prowadzenia sklepu stacjonarnego. Uwierzcie – to naprawdę nie była łatwa decyzja.” Przez ostatnie lata „Fajny Ciuch” stał się symbolem idei wspierania drugiego obiegu i dawania drugiego życia rzeczom, co zyskało uznanie wśród lokalnej społeczności.

Nowy rozdział z nowym właścicielem

Mimo zamknięcia, sklep nie zniknie całkowicie z mapy Gdyni. Jak poinformowali właściciele:

Tym samym chciałybyśmy poinformować, iż sklep od września będzie funkcjonował w podobnej formie, ale już z nowym właścicielem i nową ekipą.

To oznacza, iż miłośnicy „Fajnego Ciucha” przez cały czas będą mieli miejsce, gdzie znajdą unikalne, second handowe perełki, choć w nieco zmienionej odsłonie.

Wielka wyprzedaż i letnie nowości

Do końca czerwca „Fajny Ciuch” będzie działał normalnie, oferując swoim klientom wiele nowych, letnich ubrań. W lipcu planowana jest wielka wyprzedaż:

„W czerwcu działamy normalnie, będzie jeszcze sporo nowych letnich perełek, a w lipcu szykuje się wyprzedaż jakiej dawno Starowiejska nie widziała.”

To doskonała okazja dla stałych bywalców, by upolować coś wyjątkowego na ostatnie dni działalności sklepu pod dotychczasowym zarządem.

Podziękowania za wspólne lata

Właściciele podziękowali swoim klientom za wspólne lata wsparcia i zakupów: „Bardzo dziękujemy wszystkim za ostatnie 15 lat! WOW! Ale to zleciało! Fajnie, iż przez tyle lat razem mogliśmy wspierać drugi obieg i dawać drugie życie rzeczom.”

Ich post spotkał się z falą wsparcia i podziękowań ze strony klientów, którzy przez lata zżyli się ze sklepem i jego unikalną ofertą.

Śledźcie na bieżąco

Właściciele obiecali informować swoich klientów na bieżąco o wszelkich zmianach: „Będziemy informować Was na bieżąco tu na profilu.” Warto więc śledzić ich profil na Facebooku, by być na bieżąco z nadchodzącymi wydarzeniami, wyprzedażami oraz zmianami.

Zamknięcie „Fajnego Ciucha” to koniec pewnej epoki na ul. Starowiejskiej, ale jednocześnie początek nowego rozdziału, który przyniesie nowe możliwości i, miejmy nadzieję, równie wielką popularność wśród mieszkańców Gdyni.

mn

Dołącz do naszej społeczności!

Śledź nas na naszych mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!

Idź do oryginalnego materiału