Oszczędzaj do 70% na dożywotnich planach pCloud na szyfrowane przechowywanie danych – od 1 TB do 10 TB

cyberfeed.pl 2 tygodni temu


Na rynku dostępnych jest wiele usług przechowywania danych w chmurze, ale tylko pCloud oferuje wyjątkowe połączenie bezpieczeństwa, wygody i jednorazowej opłaty za przechowywanie danych. dożywotni przechowywanie. Koniec z miesięcznymi lub rocznymi opłatami – po prostu zapłać raz, korzystaj wiecznie.

Dzięki ofercie USA Deal na 4 lipca możesz zaoszczędzić do 70%, a ceny planów dożywotnich zaczynają się już od 199 USD, a ich wartość wynosi 664 USD…

Prywatne i bezpieczne

pCloud to szwajcarska usługa przechowywania danych w chmurze z ponad 20 milionami użytkowników. Zaufały jej niektóre z największych marek na świecie, w tym Adidas, BMW, Coca-Cola, Instagram, LinkedIn, Nike, Snap, Uber i X.

Prywatność i bezpieczeństwo są kluczowe, jeżeli chodzi o powierzenie danych serwerowi w chmurze. pCloud oferuje unikalne szyfrowanie po stronie klienta oparte na podejściu znanym jako zero-knowledge – co oznacza, iż ​​zarówno szyfrowanie, jak i deszyfrowanie odbywa się na Twoich urządzeniach. Ponieważ Twoje klucze nigdy nie opuszczają Twoich urządzeń, choćby pCloud nie może odszyfrować żadnego z Twoich plików.

Firma posiada dwa centra danych: jedno w Stanach Zjednoczonych i drugie w Luksemburgu, ale siedziba główna pCloud mieści się w Szwajcarii, co oznacza, iż ​​obowiązuje tam szwajcarskie prawo – najsurowsze na świecie pod względem ochrony danych.

Bezkonkurencyjne funkcje

pCloud jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami: iPhone, iPad, Mac, Windows, Linux i Android. Dane między urządzeniami synchronizują się automatycznie, a także z automatycznymi kopiami zapasowymi.

Aplikacje mobilne na iOS i Androida zawierają funkcję automatycznego przesyłania, która pozwala zwolnić miejsce w telefonie.

Możesz współpracować z innymi użytkownikami pCloud i osobami niebędącymi użytkownikami. Możesz udzielić dostępu do pojedynczych plików lub całych folderów, a dokumenty będą dostępne na dowolnym urządzeniu, w dowolnym miejscu.

Jeśli zdecydujesz się przechowywać pliki multimedialne w pCloud, nie musisz choćby mieć miejsca na swoim urządzeniu, aby je pobrać: pCloud oferuje zintegrowane odtwarzacze audio i wideo, które obsługują przesyłanie strumieniowe. Oznacza to, iż możesz oglądać własne filmy lub słuchać własnej muzyki tak łatwo i wygodnie, jak korzystając z usługi przesyłania strumieniowego.

Dostęp dożywotni

Podczas gdy inne usługi w chmurze wymagają uiszczenia miesięcznej lub rocznej opłaty, pCloud oferuje dożywotni dostęp do wszystkich Twoich danych za jedną, jednorazową opłatą.

Niezrównane oferty

Z jego Umowa USA na 4 lipcapCloud oferuje trzy poziomy z rabatami do 70%:

Wszystkie oferty są dostępne od dzisiaj do 10 lipca. więc działaj teraz aby niczego nie przegapić.

FTC: Używamy linków afiliacyjnych generujących dochód. Więcej.Source link

Idź do oryginalnego materiału