Proton Drive oferuje zaawansowane opcje udostępniania oparte na kompleksowym szyfrowaniu

cyberfeed.pl 4 tygodni temu


Proton udostępnia dzisiaj aktualizacje funkcji udostępniania, które zapewniają lepsze wrażenia przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa. Oto nowości.

Firma ogłosiła nowość Napęd protonowy opcje udostępniania w pliku a post na blogu:

Dzisiaj z euforią ogłaszamy nowe ulepszenia funkcji udostępniania Proton Drive, zapewniające większą kontrolę nad tym, komu i w jaki sposób udostępniasz pliki i foldery.

Ta funkcja opiera się na obecnym działaniu udostępniania na Dysku i umożliwia udostępnianie plików bezpośrednio określonym osobom przy użyciu ich adresów e-mail. Możesz ustawić uprawnienia przeglądającego lub redaktora i cofnąć dostęp w dowolnym momencie, oferując znacznie wyższy poziom bezpieczeństwa i kontroli. W ciągu najbliższych kilku dni udostępnimy te ulepszenia całej społeczności Proton.

Oto, czego można się spodziewać po nowych funkcjach udostępniania Proton Drive:

  • Udostępnianie prywatne lub publiczne: Dzięki tej nowej funkcji pliki i foldery można teraz udostępniać publicznie za pośrednictwem udostępnionych łączy lub bezpośrednio innym osobom za pośrednictwem adresu e-mail.
  • Elastyczne uprawnienia dostępu: Ustaw uprawnienia przeglądającego lub edytora do udostępnionych plików, aby kontrolować sposób, w jaki inne osoby mogą wchodzić w interakcję z Twoimi plikami.
  • Odwołaj dostęp w dowolnym momencie: Z łatwością w dowolnym momencie odwołaj dostęp do udostępnionych plików lub folderów, zapewniając pełną kontrolę nad swoimi danymi.
  • Jak zawsze kompleksowe szyfrowanie: Zbudowane na solidnym fundamencie E2EE firmy Proton, wszystkie udostępniane dane pozostają kompleksowo zaszyfrowane przy użyciu nowoczesnych krzywych eliptycznych i standardów OpenPGP, gwarantując prywatność i bezpieczeństwo.
  • Przestrzeń do dzielenia się rodziną: Stwórz bezpieczny obszar dla rodzin, w którym będą mogły udostępniać zdjęcia i ważne pliki z dala od ciekawskich oczu.
  • Zwiększone bezpieczeństwo dla firm: Zapewnia firmom bezpieczny sposób udostępniania poufnych informacji, kluczowych dla sektorów, w których prywatność jest najważniejsza, takich jak bankowość, ubezpieczenia, medycyna i media.

Proton twierdzi, iż nowe funkcje są teraz dostępne dla użytkowników za pośrednictwem Internetu, a wsparcie pojawi się „wkrótce” na iOS, Androidzie i komputerach stacjonarnych.

Proton Drive jest bezpłatny dla wszystkich, kto ma 5 GB miejsca na dysku. Płatne plany przejdź do 3 TB.

Plany Proton Unlimited obejmują wszystkie usługi firmy oraz 500 GB przestrzeni dyskowej i są wyceniane od as już od 7,99 USD miesięcznie przy wyborze planu 2-letniego lub z 12,99 USD miesięcznie przy płatności miesięcznej.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Idź do oryginalnego materiału