Proton Drive zawiera teraz bezpieczną i prywatną kopię zapasową zdjęć na iOS

cyberfeed.pl 3 tygodni temu


Śledzenie dalej zaawansowane opcje udostępniania w zeszłym tygodniu wylądowaliśmy na platformie Proton Drive, firma udostępniła dziś najnowszą aktualizację dla użytkowników iOS. Kompleksowo zaszyfrowana aplikacja Proton Drive na iPhone’a oferuje teraz automatyczne tworzenie kopii zapasowych zdjęć i filmów, aby bezpiecznie przechowywać i chronić najważniejsze wspomnienia.

Proton ogłosił tę wiadomość w post na blogu:

Podczas gdy inni dostawcy usług przechowywania w chmurze postrzegają Twoje zdjęcia jako kolejne źródło danych, które można monitorować i zarabiać, my rozumiemy, iż Twoje zdjęcia rejestrują najcenniejsze chwile Twojego życia. Niezależnie od tego, czy jest to spotkanie rodzinne, piękny zachód słońca czy szczery uśmiech, wierzymy, iż te wspomnienia zasługują na bezpieczne zachowanie.

Dzięki Proton Drive Twoje cenne chwile są chronione przez kompleksowe szyfrowanie i dostępne zawsze i wszędzie, gdzie ich potrzebujesz.

Podobnie jak wszystkie jego usługi, Napęd protonowy wykorzystuje kompleksowe szyfrowanie zarówno plików, jak i metadanych, dzięki czemu jesteś w pełni chroniony.

Napęd protonowy jest bezpłatny dla wszystkich, kto ma 5 GB miejsca na dane i płatne plany przejdź do 3 TB.

Oto jak włączyć tę funkcję w aplikacji na iOS:

  1. Uzyskać Aplikacja Proton Drive jeżeli jeszcze go nie masz
  2. Stuknij w Zakładka Zdjęcia na dnie
  3. Wybierać Włącz kopię zapasową i zezwól Proton Drive na dostęp do Twoich zdjęć
  4. Upewnij się, iż masz połączenie Wi-Fi i rozpocznie się proces tworzenia kopii zapasowej
  5. Wszystko gotowe!

Jeśli w tej chwili nie widzisz tej opcji, Proton zauważa, iż ​​jest ona „stopniowo udostępniana społeczności Proton i będzie dostępna dla wszystkich do końca tego tygodnia”.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Idź do oryginalnego materiału