Startlife – ubezpieczenia branży IT

programistamag.pl 8 miesięcy temu

Startlife to jedyna w Polsce agencja ubezpieczeniowa, dedykowana dla branży IT. Pomagamy naszym klientom w doborze ubezpieczeń OC zawodowych oraz polis zabezpieczających zdrowie i życie.

Ponieważ obsługujemy wyłącznie branże IT, doskonale poznaliśmy jej problemy i wyzwania. Często, szczególnie w zakresie ubezpieczeń zawodowych, stanowimy główne źródło informacji. Klienci pytają nie tylko o samą polisę, ale również o właśnie podpisywany kontrakt.

Umowy podpisywane z kontrahentami z Wielkiej Brytanii, niemal zawsze zawierają wymogi dotyczące ubezpieczeń. W takich sytuacjach pomagamy programiście odnaleźć się w gąszczu wymagań oraz niezrozumiałych zapisów ubezpieczeniowych.

Oprócz zabezpieczenia firmy, na wypadek popełnionych błędów, budujemy programy, które zapewniają programistom i całej branży, świadczenia w czasie choroby.

Jednym z najczęściej kupowanych produktów jest ubezpieczenie utraty dochodu. Zapewnia ono płynność finansową w czasie, kiedy przedsiębiorca nie może pracować. Ubezpieczenie może wypłacić miesięcznie do 65% przychodów z działalności gospodarczej. Dzięki temu w czasie choroby niemal zrównuje sytuację przedsiębiorcy i pracownika etatowego.

Bez tego zabezpieczenia na działalności gospodarczej skazani jesteśmy na świadczenia ZUS, które są całkowicie niewystarczające.

Jeśli również potrzebujesz pomocy, w rozwiązaniu problemów związanych z zakupem ubezpieczenia, zapraszamy na naszą stronę www.startlife.pl. Znajdziesz na niej wiele niezbędnych wskazówek.

Idź do oryginalnego materiału