Znajdź adres email w 10 sekund – 5 narzędzi

rynekinformacji.pl 7 miesięcy temu

Znalezienie adresu email nie musi być wcale trudne. Oczywiście mówimy tu o adresach publicznych, używanych przez użytkowników w ramach ich pracy czy wykonywanego zawodu. Dzięki poniższym narzędziom raczej nie znajdziecie adresów prywatnych… a tym bardziej tych, z końcówką gmail.com

Clearbit – rozszerzenie do przeglądarki Chrome, które będzie działać zarówno z gmail’u, jak i outlooku. Wyszukiwanie odbywa się na zasadzie wpisania nazwy firmy, a potem nazwy użytkownika lub jego stanowiska. W darmowej wersji możecie sprawdzić 40 maili na miesiąc.

Datanyze Insider – rozszerzenie do przeglądarki Chrome. Pozwala na odnalezienie adresu email – wystarczy zaznaczyć imię i nazwisko osoby, bez względu na to, gdzie występuje. Ograniczona liczba wyszukiwani przy darmowej opcji.

SellHack – rozszerzenie dostępne zarówno na Chrome, jak i Firefox czy Safari. Pozwala na darmowe wyszukanie 10 maili miesięcznie.

Email Hunter – po wpisaniu nazwy domeny pokazuje listę dostępnych publicznie adresów mailowych z tą domeną związanych. W ten sposób można sprawdzić za darmo 150 domen miesięcznie, wyższe osiągi obejmuje plan płatny.

Voila Norbert – strona, na której odszukamy do 50 maili miesięcznie w pakiecie darmowym. Wystarczy wpisać imię i nazwisko oraz nazwę domeny.

Zapisz

Zapisz

Idź do oryginalnego materiału