Czy studia kierunkowe są niezbędne do bycia dobrym specjalistą?

geek.justjoin.it 2 lat temu

Infermedica pracuje nad transformacją rynku healthcare. Czym dokładnie zajmuje się ta firma i jak wyglądają u niej procesy rekrutacyjne? Czy sztuczna inteligencja zmieni nasze zdrowie? Na te i inne pytania odpowiedział Tomasz Gabrysiak, Patryk Barczak i Patryk Kurzeja.

Sztuczna inteligencja ma coraz więcej zastosowań, również w medycynie. Opowiedz czym zajmuje się Infermedica i nad czym teraz pracujecie w zespole Delivery?

Tomasz Gabrysiak:

Infermedica, łącząc wiedzę medyczną i techniczną, tworzy platformę opieki zdrowotnej opartą na sztucznej inteligencji, która pomaga lekarzom zapewniać skuteczną, bezpieczną i niezawodną opiekę swoim pacjentom. Nasze rozwiązania pozwalają między innymi wstępnie ocenić stan zdrowia pacjenta czy zebrać niezbędne informacji przed wizytą u lekarza, przez co ma on więcej czasu w interakcję z pacjentem.

W zespole Delivery w głównej mierze zajmujemy się obsługą naszych klientów, (są nimi firmy oferujące opiekę zdrowotną, konsultacje telemedyczne oraz firmy ubezpieczeniowe) i dostarczaniem rozwiązań, które idealnie wpasują się w ich biznes, ale jesteśmy też zaangażowani w wiele projektów wewnętrznych, mogę tutaj wyróżnić naszą stronę infermedica.com.

Współpracujemy ściśle z zespołem Customer Success & Implementation w trakcie wdrażania produktu oraz jego dalszego utrzymywania według wymagań klienta. Produkty dla klientów oparte są o wspólną podstawę, którą w Delivery rozwijamy, aby dostosować instancję pod wymagania. Oprócz tego, wspieramy klientów korzystających z naszego API i przeglądamy ich rozwiązania oparte na nim, by również ich jakość była jak najwyższa. Nieustannie pracujemy nad ulepszaniem i automatyzacją procesu dostarczania naszych produktów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem procesu kilku wdrożeń u naszych klientów.

Jak wygląda Wasz zespół i z ilu osób się składa?

Tomasz Gabrysiak:

Nasz zespół składa się w tej chwili z dziewięciu developerów oraz 4 testerów. Ze względu na fakt, iż angażujemy się w różne inicjatywy, wewnętrznie, nasze kompetencje podzielone są na dostarczanie produktów oraz działania związane z marketingiem. Każda z podgrup posiada swojego Lead Developera.

Z jakich technologii korzystacie i dlaczego?

W całej organizacji wykorzystujemy wiele technologii stawiając głównie na pythona w części silnikowej – czyli sercu naszych produktów, oraz na Vue.js w naszych aplikacjach frontendowych. Z pythonem mamy już bardzo długą przygodę. Był to język, który zyskiwał dużą popularność na początku tworzenia naszych produktów i który całkiem nieźle znaliśmy. Pozwolił nam w szybki sposób prototypować i budować nowe systemy. W swojej prostocie dawał ogromne możliwości.

Naszą stronę firmową, za której rozwój odpowiada zespół Patryka, stworzyliśmy przy pomocy Nuxt, który jest oparty na Vue. Do zarządzania treścią wykorzystujemy Storyblok CMS – narzędzie dające dużo możliwości zarówno developerom, jak i content edytorom. Dzięki temu możemy zminimalizować ilość pracy developerów i dostarczać nowe strony o wiele szybciej, korzystając z gotowej bazy komponentów.

Idź do oryginalnego materiału