Największy stacjonarny hackathon w Europie znowu w Krakowie!

futurecollars.com 1 rok temu

Future Collars z przyjemnością ogłasza, iż zostało patronem największego stacjonarnego hackathon’u w Europie – HackYeah w Krakowie. Dlaczego zdecydowaliśmy się wesprzeć to wydarzenie? Ponieważ nasze działania są zbieżne z misją HackYeah, a w szczególności z jednym z ważniejszych celów tego hackathon’u — wspieraniem kobiet w branży IT.

W Future Collars wierzymy, iż każda osoba, niezależnie od płci, powinna mieć szansę na rozwój swoich umiejętności w sektorze technologicznym. Dlatego aktywnie angażujemy się w działania na rzecz równouprawnienia i zrównoważonego rozwoju. Nasza misja to promowanie innowacyjnych rozwiązań i kreowanie przestrzeni dla kobiet w IT. Właśnie dlatego wybór patronatu dla HackYeah wydawał się dla nas oczywisty.

Cieszymy się, iż możemy wesprzeć to wydarzenie, które przyciąga do Krakowa najlepszych specjalistów i pasjonatów IT. Liczymy, iż nasza obecność na HackYeah przyczyni się do zwiększenia świadomości na temat ważności równości szans i wsparcia dla kobiet w branży. Jesteśmy dumni, iż możemy być częścią tej niesamowitej inicjatywy!

Największy stacjonarny hackathon w Europie znowu w Krakowie!

HackYeah to największy stacjonarny hackathon w Europie skupiający się na tworzeniu innowacyjnych rozwiązań istotnych problemów dzisiejszego świata. Co roku do wydarzenia dołączają tysiące programistów, designerów i entuzjastów IT z kilkunastu krajów. Poza niezapomnianymi wrażeniami organizatorzy zapewniają uczestnikom hektolitry kawy, nieprzyzwoite ilości pizzy i oczywiście możliwość zdobycia dużych nagród pieniężnych oraz najnowszych gadżetów technologicznych. Podczas 24-godzinnego maratonu programowania uczestnicy będą mieli okazję do zdobycia nowych umiejętności oraz nawiązania kontaktu z profesjonalistami branży IT. Dziewiąta edycja hackathonu HackYeah wspieranego przez GovTech odbędzie się w dniach 30.09-01.10.2023 roku w krakowskiej Tauron Arenie.

Podejmij wyzwanie i kreuj przyszłość!

Znane są już dwa pierwsze zadania otwarte: HEALTH & WELL-BEING oraz CYBERSECURITY. Oznacza to, iż na ich temat może powstać dowolna liczba rozwiązań, a uczestników ogranicza tylko wyobraźnia! Aby pozostać na bieżąco z kolejnymi wyzwaniami, zachęcamy do śledzenia strony wydarzenia: https://hackyeah.pl

Kto może wziąć udział?

Każdy! jeżeli jesteś kreatywny oraz chcesz uczynić świat lepszym miejscem, przyjdź i zobacz, jakie to proste. Podczas wydarzenia będziesz miał okazję stworzyć innowacyjne rozwiązania zadań z wielu różnych dziedzin. Jest to świetna okazja do zaprezentowania światu swoich umiejętności i pomysłów.

SheHacks — kobiety w branży IT

W zeszłym roku HackYeah wyszło z inicjatywą, aby pokazać branży, iż IT to nie tylko męski świat. Wspólnie z ambasadorkami akcji organizatorom udało się zgromadzić 700 kodujących dziewczyn. Podczas tej edycji cele są dużo bardziej ambitne, ponieważ organizatorzy chcieliby pobić rekord świata w liczbie kobiet biorących udział w hackathonie. Czy im się to uda? To już zależy od Was! Koniecznie zarejestrujcie się już dzisiaj na HackYeah i przekażcie informacje koleżankom. Do osiągnięcia celu potrzeba 900 dziewczyn, które będą brać czynny udział w wydarzeniu.

Jeżeli chcecie dołączyć do hackathonu jako ambasadorki akcji, to na stronie HackYeah znajdziecie formularz i wszystkie niezbędne informacje: FORMULARZA.

Szansa dla Twojej firmy!

HackYeah powered by GovTech 2023 to także niepowtarzalna okazja dla firm do zaprezentowania swoich produktów i usług. W trakcie wydarzenia organizowane będą specjalne stoiska, na których przedstawiciele firm będą mogli porozmawiać z potencjalnymi klientami oraz pokazać swoje rozwiązania. jeżeli chcesz zostać partnerem wydarzenia i znaleźć się wśród instytucji oraz firm takich jak Małopolska Innowacyjna, Bank Gospodarstwa Krajowego, Orange, UKNF i wiele więcej… Skontaktuj się z organizatorami poprzez kontakt zamieszczony na STRONIE. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zarezerwować swoje miejsce już teraz.

Kupując bilet wspierasz fundację

Zwyczajem organizatorów jest przekazywanie dochodu z biletów na instytucje dobroczynne. W 2022 roku wsparli fundację Sarigato oraz ich projekt Hakersi. Zysk został przeznaczony na edukację dzieci potrzebujących, rozwijając ich kompetencje cyfrowe i dając równy dostęp do edukacji. W tym roku cały dochód z biletów basic zostanie przekazany na fundację założoną przez Tomasza Rożka — Nauka. To lubię, która zajmuje się popularyzacją nauki i wspieraniem młodych talentów. Rejestrując się na wydarzenie, przy okazji wspierasz słuszny cel.

Obejrzyj oficjalne AFTERMOVIE z HackYeah 2022, aby poczuć niepowtarzalny klimat tego wydarzenia. Do zobaczenia we wrześniu!

Wszelkie nowości dotyczące hackathonu są na bieżąco publikowane na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych:

WWW: https://hackyeah.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/HackYeahPL/

Idź do oryginalnego materiału