W marcu AMC Bridge, firma działająca w obszarze IT otworzyła swoje pierwsze biuro w Polsce – we Wrocławiu, co jest kontynuacją strategii rozszerzania zasięgu usług i współpracy ze specjalistami IT w Europie. Jaki nowości firma proponuje polskim programistom?
AMC Bridge to globalna firma z siedzibą w USA, posiadająca swoje oddziały w Polsce, Ukrainie, Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz Japonii. Niedawno otwarte biuro we Wrocławiu stało się głównym przedstawicielstwem AMC Bridge w Europie. Ponadto firma rozważa możliwość rozwoju na rynku indyjskim, w Uzbekistanie, a także w krajach Ameryki Łacińskiej.
– Nasza firma powstała i rozwijała się w Ukrainie. Jednocześnie zawsze widzieliśmy przyszłość firmy jako działalności globalnej i na długo przed rozpoczęciem wojny Rosji przeciwko Ukrainie zaczęliśmy stawiać pierwsze kroki w kierunku rozszerzenia naszych działań operacyjnych. Biorąc pod uwagę bieżącą sytuację staje się to gwarancją stabilnego rozwoju firmy i umiejętności dalszego wypełniania naszych zobowiązań wobec klientów i współpracowników, co zawsze było naszym priorytetem – mówi Igor Tsinman, prezes AMC Bridge.
Obecnie w Polsce pracuje 20 specjalistów firmy.
– Naszym celem jest rozwijanie kultury firmy, która kształtowała się przez ostatnie 20 lat oraz znalezienie specjalistów, którym bliskie będą nasze zadania i specjalizacja oprogramowanie inżynierskie. Dlatego jesteśmy otwarci na współpracę z kandydatami pochodzącymi zarówno z Ukrainy, jak i z całej Europy – dodaje Iryna Taran, Regional Manager AMC Bridge w Polsce.
W Polsce AMC Bridge poszukuje m.in. programistów (JavaScript Full Stack, 3D Full Stack, Mathematical C++, WebGL, Desktop Application), inżynierów DevOps oraz Systems, itp.
O AMC Bridge
- Globalna firma konsultingowa zajmująca się tworzeniem oprogramowania, która od 1999 roku zajmuje się cyfrową transformacją firm swoich klientów i świadczy usługi dla branży inżynieryjnej, produkcyjnej i budowlanej.
- Projekty AMC Bridge są wykorzystywane między innymi w lotnictwie i mechanice, robotyce, architekturze i budownictwie przemysłowym. A mowa tu zarówno o dużych projektach miejskich, takich jak lotniska, fabryki, jak i małych obiektach dla startupów technologicznych.
- AMC Bridge nie posiada gotowych stron typu one-page: jego zespoły zajmują się dużymi projektami korporacyjnymi i startupami technologicznymi, dla których opracowują specjalistyczne oprogramowanie do rzeczywistego użytku. Efekt ich pracy pozostaje więc na rynku przez długi czas.
- To zespół blisko 800 specjalistów, którzy mogą pracować zdalnie z dowolnego kraju, w którym firma posiada przedstawicielstwo. Przeciętny czas pracy to 4,7 roku.
- 92% współpracowników AMC Bridge jest gotowych polecić firmę znajomym, a Financial Times zaliczył ją do grona jednej z najszybciej rozwijających się organizacji.
Firma zapewnia swoim współpracownikom atrakcyjne wynagrodzenie, regularne aktualizacje wyników i zarobków, oferuje również udział w programach szkoleniowych na koszt firmy i wiele więcej.
Więcej informacji o AMC Bridge znajduje się tutaj.